במדינה כמו שלנו נדיר לקבל שירות אדיב ומקצועי כפי שקבלתי מחנן בטלפון ואשר המתקין המקסים שהגדיל ועזר לי במשימה אחרת מטוב ליבו. תודה רבה לשניכם
 

מקס אזולאי אשדוד:

חנן שלום .
תודה רבה רבה לך על :
מחיר הוגן .
שירות מצויין .
מתקין מקצוען .
ועל השקט הנפשי שיש לי עכשיו .
המשך יום נעים ושבת שלום

לצפיה ב-'המלצה על סורגים בהתקנה עצמית'
המלצה על סורגים בהתקנה עצמית
<< ההודעה הנוכחית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3826/06/2011 | 17:13
 

ציפי פתח תקוה

רוצה להודות לך על השרות המהיר והמקצועי. המתקין הגיע ותיקתק עבודה,  והסורגים נראים חזקים ויפים! עשית עוד אמא רגועה בישראל!

מיכל פורת תל אביב 23.2.18

אני רוצה להודות לכם חנן ואשר על עבודה מצויינת בהתקנת סורגים אצלי בדירה. חנן תודה על האדיבות והנחמדות ואשר תודה על עבודה מקצועית ועל היושרה וההגינות במחיר. אני ממליצה בחום על טף סורג!  

 

 
דינהלה1
 
אני הזמנתי מחברת טף סורג, הסורגים לא מרתיעים גנבים אלא רק מבטיחים את שלום הילדים. מזמינים באינטרט בהתאם לגודל הרצוי ואפשר להתקין לבד או להזמין אצלם התקנה בתשלום. עולה הרבה יותר זול מהזמנת סורגים בחברות המוכרות. השירות גם מצויין. 
תאומים ושלישיות >>
 
 
 

חנן תודה רבה, המוצר והשירות היו מעולים! אנחנו ממליצים בחום 

 

 

תודה
יצא נפלא

 

דיונים בפורום כיפה על הסורגים של טף סורג:

 

https://www.kipa.co.il/community/show/8727760/

 

 

 

 

 

אריאל שלנו בת שנה ושבעה חודשים ילדה פעילה למדי וסקרנית למדה מהר שמה שקורה מבעד לחלון מעניין אותה מאוד. מאחר ואנחנו רוצים לעודד אותה להתבונן במה שמעניין אותה וגם מאפשרים לה לטפס קצת על הספות הבנו שאנחנו חייבים להבטיח את שלומה באמצעות סורגים ויחד עם זאת אנחנו מבינים שגנבים מהחלון בקומה חמישית? סיכוי קלוש. התלבטנו מה לעשות וכך מצאנו את טף סורג. סורגים דקים אך חזקים מבטיחים לנו שרק מוצצים חסרי מזל יגיעו לדשא למטה... באתר יש הסברים מפורטים איך להרכיב את הסורגים וקיבלנו שירות מצוין ויחס נהדר. כמה שעות עבודה ואנחנו שקטים ורגועים. אז יש לכם כאן המלצה חמה על שירות יעיל ונוח שנותן שקט ובטחון לילדנו (הלואי על המצב המדיני להיות ככה...) תודה חנן, מנטע ואלי מחיפה.