סורגים לבטיחות ילדים
הסבר על מדידת החלון לפני הזמנת הסורגים:

התאמת הסורגים לבטיחות ילדים :  הסורג צמוד לקיר החיצוני והתפסנים מתחברים למשקופים ולאדן החלון לפני הסורג לכן חשובה המדידה במקום החיבור. הסורג חייב להיות גדול או שווה לרוחב החלון ובגובה ניתן שישארו עד 10 ס"מ מעל הסורג (המרווח המקסימלי המותר בין מוטות הסורג) 

 

 

בד"כ יש שפוע של אדן החלון או המשקופים ולכן המידה בקו החלון החיצוני תהיה יותר גדולה מהמידה ליד החלון לעומת זאת מדידה מבפנים תהיה יותר גדולה כי יש הלבשות דקורטיביות על המסגרת הפנימית של החלון להסתיר את הפתח ולמנוע כניסת רוח לחדר.

 

כדי למדוד נכון צריך לפתוח את החלון ואת התריס ולשים את המטר על אדן החלון בקו הקיר החיצוני מימין לשמאל ומלמעלה למטה .

 

אין צורך להתכופף בעת המדידה החוצה ואין כל סכנה בביצוע המדידה.

 

בכל מקרה גם אם טעיתם לא קרה כלום - הסורגים שלכם כבר מוכנים במחסן ואנו מודדים כאשר אנו מביאים את הסורגים ובמידה וטעיתם יש לנו סורגים מתאימים על הרכב והמחיר יכול לרדת או לעלות ב 17 ש"ח לסורג.

 מדידת סורג

sizes.jpg

שיווק סורגים לבטיחות ילדים
מסגריות מסגרים - עסקים מורשים לשיווק
טף סורג מציעה לכל עסק (עם מס עוסק מורשה) לשמש כסוכן בשיטת back to back.

יתרון השיטה היא שאין צורך בהחזקת מלאי, גביית הכסף מהלקוח נעשית לפני ההזמנה כך שאין מימון ואין צורך באיחסון כל מה שנשאר זה "לגזור את הקופון" מן המכירה.

עסק שיחזיק גם דוגמה של "טף סורג" יזכה לכך שאשלח אליו לקוחות שפונים ישירות אלינו לראות את המוצר וירוויח חשיפה לשאר המוצרים בעסקו.

אספקת המוצר מידית בהתאם לאמנת השרות המופיעה באתר.

התמחור יעשה על פי מחירון לצרכן המופיע באתר זה בניכוי אחוזי עמלה פרוגרסיבים שיגדלו ע"פ הקף המכירות, הצגת המוצר בעסק , פרסום המוצר בפרסומי העסק וכיו"ב. אחוזי העמלה ותנאי התשלום כפי שיקבע במו"מ עם כל סוכן.

השאיפה של טף סורג היא למכור אך ורק דרך סוכנים ושהלקוחות יאספו את הסורגים מידי הסוכן או ישלמו לסוכן את דמי ההובלה עד הבית. וזאת משום שרוב הלקוחות יכולים לקבל את הסורגים בשעות אחה"צ או הערב ואנו מעדיפים לחלק את הסחורה לבית העסק בשעות היום מאשר להחזיק באנשי מכירות שיביאו את הסורגים ללקוחות דבר שעלול לייקר את המוצר ללקוח.


העסקים המומלצים לשווק את טף סורג:

חנויות D.I.Y. – מוצר D.I.Y. קלסי שמכניס לקוחות נוספים לחנויות.

טמבוריות – הגדלת המגוון ללא צורך בשטחי תצוגה ובאחסון.

מסגריות – חסכון עצום בזמן ייצור, בצורך למידות מדויקות, משקל אפסי לעומת סורגים אחרים אין צורך לשלוח לגלוון, אין פחת חומרים + אפשרות להרוויח על ההתקנה! אפשרות להשלמות של סורגים נפתחים והגבהה למעקות.

חנויות ורשתות לדברי ילדים תינוקות וצעצועים – הגדלת המגוון ללא צורך בשטח תצוגה ואחסון ומשיכת לקוחות נוספים לעסק.

עסקי אלומיניום, חלונות ורשתות נגד חרקים – מוצר משלים שנותן תעסוקה נוספת לפועלים ואפשרות להרוויח גם על התקנה.

מתווכים – לבעל הדירה יותר קל להשכיר דירה עם סורגים. לשוכר הוצאה נמוכה וניתן לקחת את הסורגים לדירה הבאה . מקל על סגירת העסקה + אפשרות לרווח נוסף.


התקשרו לתאום פגישה בעסקכם עוד היום!