סורגים לבטיחות ילדים

איך למדוד

סורגים לבטיחות ילדים
הסבר על מדידת החלון לפני הזמנת הסורגים:

התאמת הסורגים לבטיחות ילדים :  הסורג צמוד לקיר החיצוני והתפסנים מתחברים למשקופים ולאדן החלון לפני הסורג לכן חשובה המדידה במקום החיבור. הסורג חייב להיות גדול או שווה לרוחב החלון ובגובה ניתן שישארו עד 10 ס"מ מעל הסורג (המרווח המקסימלי המותר בין מוטות הסורג) 

בד"כ יש שפוע של אדן החלון או המשקופים ולכן המידה בקו החלון החיצוני תהיה יותר גדולה מהמידה ליד החלון לעומת זאת מדידה מבפנים תהיה יותר גדולה כי יש הלבשות דקורטיביות על המסגרת הפנימית של החלון להסתיר את הפתח ולמנוע כניסת רוח לחדר.

כדי למדוד נכון צריך לפתוח את החלון ואת התריס ולשים את המטר על אדן החלון בקו הקיר החיצוני מימין לשמאל ומלמעלה למטה .

אין צורך להתכופף בעת המדידה החוצה ואין כל סכנה בביצוע המדידה.

בכל מקרה גם אם טעיתם לא קרה כלום – אננחנו לא מייצרים לפי המידות שמדדתם . הסורגים שלכם מוכנים עוד לפני שהתקשרתם . ובמידה וטעיתם במקרה הגרוע נחליף לכם את הסורגים למתאימים בעלויות המשלוחים בלבד . או שהמתקין יאלץ להגיע פעם נוספת.

שיווק סורגים לבטיחות ילדים
מסגריות מסגרים – עסקים מורשים לשיווק
טף סורג מציעה לכל עסק (עם מס עוסק מורשה) לשמש כסוכן בשיטת back to back.

יתרון השיטה היא שאין צורך בהחזקת מלאי, גביית הכסף מהלקוח נעשית לפני ההזמנה כך שאין מימון ואין צורך באיחסון כל מה שנשאר זה "לגזור את הקופון" מן המכירה.

עסק שיחזיק גם דוגמה של "טף סורג" יזכה לכך שאשלח אליו לקוחות שפונים ישירות אלינו לראות את המוצר וירוויח חשיפה לשאר המוצרים בעסקו.

אספקת המוצר מידית בהתאם לאמנת השרות המופיעה באתר.

התמחור יעשה על פי מחירון לצרכן המופיע באתר זה בניכוי אחוזי עמלה פרוגרסיבים שיגדלו ע"פ הקף המכירות, הצגת המוצר בעסק , פרסום המוצר בפרסומי העסק וכיו"ב. אחוזי העמלה ותנאי התשלום כפי שיקבע במו"מ עם כל סוכן.

השאיפה של טף סורג היא למכור אך ורק דרך סוכנים ושהלקוחות יאספו את הסורגים מידי הסוכן או ישלמו לסוכן את דמי ההובלה עד הבית. וזאת משום שרוב הלקוחות יכולים לקבל את הסורגים בשעות אחה"צ או הערב ואנו מעדיפים לחלק את הסחורה לבית העסק בשעות היום מאשר להחזיק באנשי מכירות שיביאו את הסורגים ללקוחות דבר שעלול לייקר את המוצר ללקוח.


העסקים המומלצים לשווק את טף סורג:

חנויות D.I.Y. – מוצר D.I.Y. קלסי שמכניס לקוחות נוספים לחנויות.

טמבוריות – הגדלת המגוון ללא צורך בשטחי תצוגה ובאחסון.

מסגריות – חסכון עצום בזמן ייצור, בצורך למידות מדויקות, משקל אפסי לעומת סורגים אחרים אין צורך לשלוח לגלוון, אין פחת חומרים + אפשרות להרוויח על ההתקנה! אפשרות להשלמות של סורגים נפתחים והגבהה למעקות.

חנויות ורשתות לדברי ילדים תינוקות וצעצועים – הגדלת המגוון ללא צורך בשטח תצוגה ואחסון ומשיכת לקוחות נוספים לעסק.

עסקי אלומיניום, חלונות ורשתות נגד חרקים – מוצר משלים שנותן תעסוקה נוספת לפועלים ואפשרות להרוויח גם על התקנה.

מתווכים – לבעל הדירה יותר קל להשכיר דירה עם סורגים. לשוכר הוצאה נמוכה וניתן לקחת את הסורגים לדירה הבאה . מקל על סגירת העסקה + אפשרות לרווח נוסף.


התקשרו לתאום פגישה בעסקכם עוד היום!

תקנון אתר טף סורג

אתר זה  (להלן: "האתר") שבבעלות חברת טף סורג (קידי סייבר)  בע"מ (להלן: "החברה"), משמש כאתר הרשמי של החברה ומאפשר למעוניינים בכך  לרכוש מוצרי החברה המוצעים למכירה באמצעות האתר . כל הרוכש ו/או המעוניין לרכוש שירותים באמצעות האתר ו/או כל אדם הנכנס לאתר (להלן – "הרוכש") מצהיר ומתחייב כי הינו בגיר מגיל 18 ומעלה  ובעל ת.ז. או דרכון על שמו וכי הוא מודע לתקנון זה של האתר ומסכים להוראותיו וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד האתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי מבעליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידו באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינו לבין החברה. אי הסכמה לתקנון זה שוללת את הזכות לשימוש באתר.

שימוש באתר

החברה מאפשרת לרכוש מוצרים (להלן "המוצר") באמצעות האתר, (להלן "הקניה"). כדי לבצע הזמנה של מוצר על הרוכש להחזיק ברשותו ולהיות בעליו של כרטיס אשראי ישראלי תקף של אחת מחברות האשראי (למעט אמריקן אקספרס). כמו כן על הרוכש להיות בעל תא דואר אלקטרוני במרשתת. תנאי מוקדם לאישור הרכישה באתר הוא קבלת אישור של חברת האשראי לעסקת הרכישה שעליה התחייב הרוכש. במהלך הקניה יש תחילה לבחור את המוצר ולעדכן את הפרטים הנדרשים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכל פרטי כרטיס אשראי. הרוכש מסכים כי הגשת פרטים אישיים כוזבים ו/או שימוש במספר כרטיס אשראי גנוב מהווה אוטומטית ביטול העסקה והחברה לא תהיה חייבת לממשה ולספק את אשר הוזמן והמוצרים נשארים בבעלות החברה גם אם סופקו. הרוכש מודע כי זו עבירה פלילית, והחברה עלולה לנקוט נגדו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר או לחברה ו/או לכל צד שלישי.  וכן הרוכש מסכים מראש שהחברה תפרסם ברבים את שמו ואת כל פרטי העסקה שנמסרו על ידו באתר או בדרך כלשהי אחרת. 

זמן אספקה

החברה מתחייבת להוצאת משלוח לרוכש בתוך 3  ימי עסקים. אין לחברה שליטה על זמן האספקה של חברת השליחויות . 

במידה והמוצר אינו במלאי החברה תודיע בתוך 3  ימי עסקים. על הצפי לחידוש המלאי/אספקת מוצר חלופי  ולבחירת הרוכש אם להמתין או לקבל מוצר חלופי ללא תוספת מחיר  או לקבל את כספו בחזרה. 

כתב ויתור

על אף שהחברה ניסתה לספק מידע מדויק באתר האינטרנט כשירות למשתמשי האתר. החברה  אינה נוטלת על עצמה כל אחריות ואינה מציגה כל מצג ביחס למידת הדיוק או השלמות של המידע כי שפורסם באתר. החברה  אינה נוטלת על עצמה כל חובות או אחריות כלפי שום משתמש או צד שלישי ביחס למידע לא מדויק, שגיאות כתיב או שגיאות או השמטות ובתוכן האתר. החברה רשאית לשנות את התכנים , המבצעים או המוצרים באתר בכל עת ללא הודעה מראש. 

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה

אנו מעוניינים שתהיו שלמים לחלוטין עם הקניה  . אם תרצו , ולא משנה מה הסיבה, עומדת בפניכם האפשרות להחזיר את המוצרים אלינו,  ללא מגבלת זמן , ובתנאי שלא נעשה כל שימוש במוצר  ובעיקר לגבי סורג , שלא הורכב על החלונות  ושקית החלקים לא נפתחה.  עלויות משלוח ההחזרה יחולו עליכם ותהיו זכאים להחזר עלות המוצר בלבד ביום רכישתו וללא דמי המשלוח באם שולמו לצורך אספקתו. 

זכויות קניין רוחני

המידע באתר מוגן בזכויות יוצרים השייכות לחברה ו/או לבעליה.  כל הזכויות באתר, לרבות זכויות יוצרים וזכויות קניין רוחני אחרות הינן בבעלות מלאה ובלעדית של החברה העיצוב והעימוד של האתר והתכנים באתר כולל הסלוגנים הרשומים  באתר מוגנים בזכויות יוצרים וכן בחוקים אחרים ואין להעתיק או לחקות אותם, בחלקם או במלואם. אין להעתיק, להפיק מחדש, לשכפל, למכור, למכור מחדש, לבקר, למסור או לנצל בכל דרך אחרת את האתר או כל חלק ממנו, לרבות הלוגו, הגרפיקה, או הדימויים באתר, לכל מטרה מסחרית, למעט אם ניתנה רשות מפורשת על פי תנאי שימוש אלה או .אם ניתן אישור מפורש מראש של החברה המשתמש אינו רשאי להשתמש במסגרות על מנת לכלול כל סימן מסחר, לוגו או מידע קנייני אחר (לרבות דימויים, טקסט, עיצוב עמוד או טפסים), מבלי לקבל את הסכמתה של החברה מראש . 

סודיות ופרטיות

  1. כל פרטיו האישים של המזמין (שם, דואר אלקטרוני וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של החברה.
  2. החברה לא תעביר פרטיו האישיים של המזמין לאף גורם אחר זולת לספקים, במידת הצורך וזאת רק לשם השלמת עסקה.
  3. החברה לא תעשה כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום של המזמין אלא לביצוע תשלום בגין עסקה אותה ביקש המזמין לערוך, ופרטים אלו לא יועברו לאף גורם אחר זולת לצורך זה. למען הסר ספק, פרטי אמצעי התשלום אינם נשמרים במאגרי המידע של החברה.
  4. למרות האמור לעיל, החברה תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המזמין ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המזמין עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המזמין לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליכים משפטיים.
  5. החברה תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המזמין, ללא זיהוי המזמין הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.
  6. מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי החברה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.
  7. החברה תהא רשאית לעשות שימוש ב – “עוגיות” (“cookies”) על מנת לספק למשתמש שירות מהיר ויעיל ולחסוך מהמזמין הצורך להזין את פרטיו האישיים בכל כניסה לאתר.
  8. בקיום מקרים שאינם בשליטתה של החברה ו/או הנובעים מכח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למזמין ו/או למי מטעם המזמין עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

.  בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע.