סורגים לבטיחות ילדים

הרכבה

הסורגים מאפשרים הרכבה עצמית ללא צורך בהתכופפות החוצה החיבורים של הסורגים נעשים לפני הסורג ומתחברים למשקופים ולאדן החלון.

ניתן להזמין מרכיב מקצועי בתוספת תשלום (ראו במחירון)

הוראות הרכבת סורגים בבית:
למצגת הרכבה לחץ כאן

חובה לקרוא את הוראות ההרכבה עד סופם כולל הוראות הבטיחות בטרם תתחיל בהרכבה.

הכלים הדרושים:

 • מקדחה ביתית (רצוי רוטטת)
 • מקדח לבטון 6 מ"מ
 • מברג פיליפס
 • מפתח שטוח 7 מ"מ (או מפתח גביע)
 • פטיש
 • חבל באורך כ 3 מטרים.

שלבי ההתקנה

1

הרכב את 2 התפסים התחתונים על המוט האופקי השני מלמטה, (המוט התחתון של קורת ההקשחה) צמוד למוטות הקיצוניים האנכיים,
אך אל תהדק כך שהתפסים ינועו בחופשיות על המוט (פונים כלפי פנים).

2

הוצא את הסורג מהחלון ע"י העברתו באלכסון (זאת לאחר שחברת אותו בחבל אל נקודה יציבה בתוך החדר). הנח את הסורג על אדן החלון כאשר קורת ההקשחה בחלקו התחתון ובולטת כלפי חוץ, הצמד אל הקיר החיצון (ע"י מתיחת החבל).

3

החלק והצמד את התפס שחיברת אל משקוף החלון כשהוא ניצב למשטח הסורג וסמן את מקום החור. חזור על אותה פעולה לגבי התפס השני.

4

קדח חור בניצב למשקוף, במקומות הסימון לעומק של 5 ס"מ לפחות.

5

הכנס את המיתד (דיבל) בעזרת הפטיש עד שראשו יבלע בתוך הקיר.

6

הרכב את 2 התפסים התחתונים על המוט האופקי השני מלמטה, (המוט התחתון של קורת ההקשחה) צמוד למוטות הקיצוניים האנכיים,
אך אל תהדק כך שהתפסים ינועו בחופשיות על המוט (פונים כלפי פנים).

7

הרכב 2 תפסים על המוט העליון ביותר הנראה דרך החלון וחזור על פעולות 3-6 שכבר ביצעת.

בטיחות:

 • אין לקדוח חורים לתפסים במרחק של פחות מ 3.5 ס"מ מקצה המשקוף.
 • חובה לקשור את הסורג בחבל בזמן ההרכבה למניעת נפילה מקרית.
 • במקרה של בניה בבלוקים קלים ואיטונג יש להשתמש במיתדים (דיבלים) המתאימים לבניה זו.
 • במידה וגובה החלון מעל גובה הסורג – אסור שהמרווח ללא סורג יעלה על 10 ס"מ ובמקרה זה יש לחבר את התפסים למוט הפלדה העליון.
 • יש להצמיד את הסורג אל הקיר החיצוני. אסור לייצב את הסורג במרווח מהקיר.
 • אין להשתמש בסורג כסולם, להיתלות עליו או לחבר אליו חבלי כביסה, אדניות וכיו"ב.
 • אין להשתמש בסורג כמעקה.
 • חובה להרכיב את הסורג עם כל 8 התפסים.
 • מומלץ לבדוק את הסורג לפחות פעם בשנה ולשמן אחת לשנה את התפסים בשמן דוחה חלודה.
 • חובה לבדוק לאחר ההרכבה את חיבורי הסורג ע"י הפעלת כח סביר ליד כל תפס בניצב לכיוון הסורג ולוודא שאין כל תזוזה או סדקים באיזור התפס. במקרה של ספק יש להזמין מומחה (מהנדס בנין) שיבדוק את חוזק החיבורים.

 

הגבלת אחריות:
א. הרכבת הסורג ע"י הלקוח מהווה הסכמה מצידו לתנאים הנקובים להלן. הלקוח לא יהיה זכאי לצעדים כלשהם כנגד היצרן למעט אלה הנקובים להלן.
ב. במקרה של פגם בייצור או בחומר של הסורג, אחריות החברה ללקוח מוגבלת לתיקון ו/או החלפת הסורג עפ"י בחירת החברה. הלקוח לא יהיה זכאי בכל מקרה לפיצוי כספי כלשהו העולה על עלות מחיר הסורג.
ג. החברה לא תהיה אחראית לנזקים כספיים ישירים ו/או עקיפים שנגרמו ללקוח עקב שימוש בסורג.
ד. החברה לא תהיה אחראית לנזק כלשהו שייגרם כתוצאה מהרכבה לקויה או מפגם בקיר או בחלון בו הורכב.
ה. אחריות החברה מותנית במתן הודעה לחברה על הפגם בסורג בתוך 7 ימים מיום גילויו.

תקנון אתר טף סורג

אתר זה  (להלן: "האתר") שבבעלות חברת טף סורג (קידי סייבר)  בע"מ (להלן: "החברה"), משמש כאתר הרשמי של החברה ומאפשר למעוניינים בכך  לרכוש מוצרי החברה המוצעים למכירה באמצעות האתר . כל הרוכש ו/או המעוניין לרכוש שירותים באמצעות האתר ו/או כל אדם הנכנס לאתר (להלן – "הרוכש") מצהיר ומתחייב כי הינו בגיר מגיל 18 ומעלה  ובעל ת.ז. או דרכון על שמו וכי הוא מודע לתקנון זה של האתר ומסכים להוראותיו וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד האתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי מבעליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידו באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינו לבין החברה. אי הסכמה לתקנון זה שוללת את הזכות לשימוש באתר.

שימוש באתר

החברה מאפשרת לרכוש מוצרים (להלן "המוצר") באמצעות האתר, (להלן "הקניה"). כדי לבצע הזמנה של מוצר על הרוכש להחזיק ברשותו ולהיות בעליו של כרטיס אשראי ישראלי תקף של אחת מחברות האשראי (למעט אמריקן אקספרס). כמו כן על הרוכש להיות בעל תא דואר אלקטרוני במרשתת. תנאי מוקדם לאישור הרכישה באתר הוא קבלת אישור של חברת האשראי לעסקת הרכישה שעליה התחייב הרוכש. במהלך הקניה יש תחילה לבחור את המוצר ולעדכן את הפרטים הנדרשים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכל פרטי כרטיס אשראי. הרוכש מסכים כי הגשת פרטים אישיים כוזבים ו/או שימוש במספר כרטיס אשראי גנוב מהווה אוטומטית ביטול העסקה והחברה לא תהיה חייבת לממשה ולספק את אשר הוזמן והמוצרים נשארים בבעלות החברה גם אם סופקו. הרוכש מודע כי זו עבירה פלילית, והחברה עלולה לנקוט נגדו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר או לחברה ו/או לכל צד שלישי.  וכן הרוכש מסכים מראש שהחברה תפרסם ברבים את שמו ואת כל פרטי העסקה שנמסרו על ידו באתר או בדרך כלשהי אחרת. 

זמן אספקה

החברה מתחייבת להוצאת משלוח לרוכש בתוך 3  ימי עסקים. אין לחברה שליטה על זמן האספקה של חברת השליחויות . 

במידה והמוצר אינו במלאי החברה תודיע בתוך 3  ימי עסקים. על הצפי לחידוש המלאי/אספקת מוצר חלופי  ולבחירת הרוכש אם להמתין או לקבל מוצר חלופי ללא תוספת מחיר  או לקבל את כספו בחזרה. 

כתב ויתור

על אף שהחברה ניסתה לספק מידע מדויק באתר האינטרנט כשירות למשתמשי האתר. החברה  אינה נוטלת על עצמה כל אחריות ואינה מציגה כל מצג ביחס למידת הדיוק או השלמות של המידע כי שפורסם באתר. החברה  אינה נוטלת על עצמה כל חובות או אחריות כלפי שום משתמש או צד שלישי ביחס למידע לא מדויק, שגיאות כתיב או שגיאות או השמטות ובתוכן האתר. החברה רשאית לשנות את התכנים , המבצעים או המוצרים באתר בכל עת ללא הודעה מראש. 

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה

אנו מעוניינים שתהיו שלמים לחלוטין עם הקניה  . אם תרצו , ולא משנה מה הסיבה, עומדת בפניכם האפשרות להחזיר את המוצרים אלינו,  ללא מגבלת זמן , ובתנאי שלא נעשה כל שימוש במוצר  ובעיקר לגבי סורג , שלא הורכב על החלונות  ושקית החלקים לא נפתחה.  עלויות משלוח ההחזרה יחולו עליכם ותהיו זכאים להחזר עלות המוצר בלבד ביום רכישתו וללא דמי המשלוח באם שולמו לצורך אספקתו. 

זכויות קניין רוחני

המידע באתר מוגן בזכויות יוצרים השייכות לחברה ו/או לבעליה.  כל הזכויות באתר, לרבות זכויות יוצרים וזכויות קניין רוחני אחרות הינן בבעלות מלאה ובלעדית של החברה העיצוב והעימוד של האתר והתכנים באתר כולל הסלוגנים הרשומים  באתר מוגנים בזכויות יוצרים וכן בחוקים אחרים ואין להעתיק או לחקות אותם, בחלקם או במלואם. אין להעתיק, להפיק מחדש, לשכפל, למכור, למכור מחדש, לבקר, למסור או לנצל בכל דרך אחרת את האתר או כל חלק ממנו, לרבות הלוגו, הגרפיקה, או הדימויים באתר, לכל מטרה מסחרית, למעט אם ניתנה רשות מפורשת על פי תנאי שימוש אלה או .אם ניתן אישור מפורש מראש של החברה המשתמש אינו רשאי להשתמש במסגרות על מנת לכלול כל סימן מסחר, לוגו או מידע קנייני אחר (לרבות דימויים, טקסט, עיצוב עמוד או טפסים), מבלי לקבל את הסכמתה של החברה מראש . 

סודיות ופרטיות

 1. כל פרטיו האישים של המזמין (שם, דואר אלקטרוני וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של החברה.
 2. החברה לא תעביר פרטיו האישיים של המזמין לאף גורם אחר זולת לספקים, במידת הצורך וזאת רק לשם השלמת עסקה.
 3. החברה לא תעשה כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום של המזמין אלא לביצוע תשלום בגין עסקה אותה ביקש המזמין לערוך, ופרטים אלו לא יועברו לאף גורם אחר זולת לצורך זה. למען הסר ספק, פרטי אמצעי התשלום אינם נשמרים במאגרי המידע של החברה.
 4. למרות האמור לעיל, החברה תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המזמין ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המזמין עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המזמין לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליכים משפטיים.
 5. החברה תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המזמין, ללא זיהוי המזמין הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.
 6. מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי החברה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.
 7. החברה תהא רשאית לעשות שימוש ב – “עוגיות” (“cookies”) על מנת לספק למשתמש שירות מהיר ויעיל ולחסוך מהמזמין הצורך להזין את פרטיו האישיים בכל כניסה לאתר.
 8. בקיום מקרים שאינם בשליטתה של החברה ו/או הנובעים מכח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למזמין ו/או למי מטעם המזמין עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

.  בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע.