סורגים לבטיחות ילדים

טיפים לבחירה והתקנה בטוחה של סורגים לבית

הבטיחות של הבית שלנו היא נושא מרכזי וחשוב. הבית שלנו צריך להיות בטוח יותר כאשר נולדים לנו ילדים ולהתאים ליכולת ולצרכים שלהם. פעמים רבות ילדים לא יודעים להעריך סכנות ומשום כך הם לא יודעים להיזהר מהן. אם אנחנו רוצים לאפשר לילדים שלנו לשחק ולהיות באופן בטוח בבית אנחנו חייבים למגן את החלונות בבית שלנו. מיגון החלונות באמצעות סורגים לבית יכול להבטיח שלילדים שלנו לא תשקף סכנה של נפילה מהחלון אל עבר הרחוב תוך כדי משחק או השתטות. המוצרים הייחודיים של חברת טף סורג מאפשרים לכל משפחה להפוך את הבית שלה לבטוח עד כמה שניתן עבור הילדים שלה. שימוש במוצרים שונים לשם בטיחות הבית שלנו יכולה להפוך את חלל המגורים שלנו לחלל בו הילדים יכולים לגדול בשקט ובאופן בטוח ללא שום תקלות או תאונות מצערות.

לפי מה כדאי לבחור סורגים לבית?

כאשר אנחנו באים לבחור סורגים לבית שלנו כדאי לנו לבחור סורגים שהם גם ברמת בטיחות גבוה וגם אסתטיים למראה. מבחינה בטיחותית ואסתטית הנושא של סורגים שקופים מחיר זה רק פרט שולי. מוצרים אלו הם מוצר שמשתלם מאוד לקנות אותו מבחינה כלכלית ועיצובית. כאשר אנחנו מעוניינים להתקין סורגים בבית שלנו כדאי לנו למדוד את המידות המדויקות של הסורגים שיכולים להתאים לחלונות השונים בבית שלנו. מדידת המידות חשובה במיוחד כי היא תקבע את מידת היעילות של המוצר ומידת הבטיחות של השימוש בו. ככל שנבחר להשתמש במוצר שמידת הבטיחות שלו גבוה יותר ושהוא בעל תו בטיחותי לפי כל התקנים כך השימוש בו יוכל להביא לנו הרבה יותר תועלת הן בטווח הארוך והן בטווח המידי.

למה חשוב לשים לב בעת התקנה של סורגים בבתים עם ילדים?

בעת התקנה של סורגים בבית עם ילדים חשוב מאוד לשים לב שהחומרים מהם הסורגים עשויים לא רעילים. עוד חשוב לשים שהרווח בין סורג לסורג עומד בתקן הנדרש – שלא יקרה חלילה מצב בו הילד שלנו יכניס את הראש בין הסורגים מתוך משחק ולא יהיה מסוגל לאחר מכן להוציא אותו. בחירה של סורגים לבית עם ילדים צריכה להיות בחירה מדויקת שעומדת בתקני הבטיחות ובדרישות של מכון התקנים. הבחירה להתקין בבית שלנו טף סורג יכולה לאפשר לנו להיות רגועים ובטוחים שהבית שלנו הוא מקום בטוח עבור הילדים שלנו, בו הם יכולים לשחק וליהנות בבטחה מבלי שאנחנו נחשוש שהם יפצעו, יפלו או יהיו מעורבים בתאונות מיותרות.

מה היתרונות בהתקנת סורגים בבית רב קומות?

ישנם יתרונות רבים בהתקנה של סורגים בבתים שיש בהם יותר מקומה אחת. אם הבנייה בבית שלנו או בדירה שלנו היא לגובה אנחנו חייבים להתקין בחלונות הבית סורגים. התקנת הסורגים תהפוך את הבית לראוי למגורים של ילדים ובטוח עבורם והיא תקטין את הסיכוי שלילדים יקרו תאונות של נפילה מגובה או מהחלון של הבית. את הסורגים חשוב להתקין בכל חלונות הבית בשביל שמידת האפקטיביות שלהם תהיה מקסימלית. כאשר אנחנו רוצים להתקין סורגים לבית אנחנו יכולים לבחור להתקין סורגים מתקפלים – פטנט ייחודי בו ניתן לקפל ולהתקין את הסורגים על חלונות הבית שלנו באופן נגיש, קל ונוח מאוד ללא הכשרה מיוחדת. כך אם אנחנו רוצים להעביר את הסורגים מהבית שלנו לבית של ההורים שלנו – בשביל שהילדים שלנו יהיו בטוחים בעת ביקור אצל סבא וסבתא אנחנו יכולים לעשות זאת בקלות רבה. כדאי מאוד להקפיד להתקין סורגים בכל חלקי הבית ובמיוחד חשוב ומומלץ להתקין סורגים למרפסת.

תקנון אתר טף סורג

אתר זה  (להלן: "האתר") שבבעלות חברת טף סורג (קידי סייבר)  בע"מ (להלן: "החברה"), משמש כאתר הרשמי של החברה ומאפשר למעוניינים בכך  לרכוש מוצרי החברה המוצעים למכירה באמצעות האתר . כל הרוכש ו/או המעוניין לרכוש שירותים באמצעות האתר ו/או כל אדם הנכנס לאתר (להלן – "הרוכש") מצהיר ומתחייב כי הינו בגיר מגיל 18 ומעלה  ובעל ת.ז. או דרכון על שמו וכי הוא מודע לתקנון זה של האתר ומסכים להוראותיו וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד האתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי מבעליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידו באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינו לבין החברה. אי הסכמה לתקנון זה שוללת את הזכות לשימוש באתר.

שימוש באתר

החברה מאפשרת לרכוש מוצרים (להלן "המוצר") באמצעות האתר, (להלן "הקניה"). כדי לבצע הזמנה של מוצר על הרוכש להחזיק ברשותו ולהיות בעליו של כרטיס אשראי ישראלי תקף של אחת מחברות האשראי (למעט אמריקן אקספרס). כמו כן על הרוכש להיות בעל תא דואר אלקטרוני במרשתת. תנאי מוקדם לאישור הרכישה באתר הוא קבלת אישור של חברת האשראי לעסקת הרכישה שעליה התחייב הרוכש. במהלך הקניה יש תחילה לבחור את המוצר ולעדכן את הפרטים הנדרשים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכל פרטי כרטיס אשראי. הרוכש מסכים כי הגשת פרטים אישיים כוזבים ו/או שימוש במספר כרטיס אשראי גנוב מהווה אוטומטית ביטול העסקה והחברה לא תהיה חייבת לממשה ולספק את אשר הוזמן והמוצרים נשארים בבעלות החברה גם אם סופקו. הרוכש מודע כי זו עבירה פלילית, והחברה עלולה לנקוט נגדו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר או לחברה ו/או לכל צד שלישי.  וכן הרוכש מסכים מראש שהחברה תפרסם ברבים את שמו ואת כל פרטי העסקה שנמסרו על ידו באתר או בדרך כלשהי אחרת. 

זמן אספקה

החברה מתחייבת להוצאת משלוח לרוכש בתוך 3  ימי עסקים. אין לחברה שליטה על זמן האספקה של חברת השליחויות . 

במידה והמוצר אינו במלאי החברה תודיע בתוך 3  ימי עסקים. על הצפי לחידוש המלאי/אספקת מוצר חלופי  ולבחירת הרוכש אם להמתין או לקבל מוצר חלופי ללא תוספת מחיר  או לקבל את כספו בחזרה. 

כתב ויתור

על אף שהחברה ניסתה לספק מידע מדויק באתר האינטרנט כשירות למשתמשי האתר. החברה  אינה נוטלת על עצמה כל אחריות ואינה מציגה כל מצג ביחס למידת הדיוק או השלמות של המידע כי שפורסם באתר. החברה  אינה נוטלת על עצמה כל חובות או אחריות כלפי שום משתמש או צד שלישי ביחס למידע לא מדויק, שגיאות כתיב או שגיאות או השמטות ובתוכן האתר. החברה רשאית לשנות את התכנים , המבצעים או המוצרים באתר בכל עת ללא הודעה מראש. 

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה

אנו מעוניינים שתהיו שלמים לחלוטין עם הקניה  . אם תרצו , ולא משנה מה הסיבה, עומדת בפניכם האפשרות להחזיר את המוצרים אלינו,  ללא מגבלת זמן , ובתנאי שלא נעשה כל שימוש במוצר  ובעיקר לגבי סורג , שלא הורכב על החלונות  ושקית החלקים לא נפתחה.  עלויות משלוח ההחזרה יחולו עליכם ותהיו זכאים להחזר עלות המוצר בלבד ביום רכישתו וללא דמי המשלוח באם שולמו לצורך אספקתו. 

זכויות קניין רוחני

המידע באתר מוגן בזכויות יוצרים השייכות לחברה ו/או לבעליה.  כל הזכויות באתר, לרבות זכויות יוצרים וזכויות קניין רוחני אחרות הינן בבעלות מלאה ובלעדית של החברה העיצוב והעימוד של האתר והתכנים באתר כולל הסלוגנים הרשומים  באתר מוגנים בזכויות יוצרים וכן בחוקים אחרים ואין להעתיק או לחקות אותם, בחלקם או במלואם. אין להעתיק, להפיק מחדש, לשכפל, למכור, למכור מחדש, לבקר, למסור או לנצל בכל דרך אחרת את האתר או כל חלק ממנו, לרבות הלוגו, הגרפיקה, או הדימויים באתר, לכל מטרה מסחרית, למעט אם ניתנה רשות מפורשת על פי תנאי שימוש אלה או .אם ניתן אישור מפורש מראש של החברה המשתמש אינו רשאי להשתמש במסגרות על מנת לכלול כל סימן מסחר, לוגו או מידע קנייני אחר (לרבות דימויים, טקסט, עיצוב עמוד או טפסים), מבלי לקבל את הסכמתה של החברה מראש . 

סודיות ופרטיות

  1. כל פרטיו האישים של המזמין (שם, דואר אלקטרוני וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של החברה.
  2. החברה לא תעביר פרטיו האישיים של המזמין לאף גורם אחר זולת לספקים, במידת הצורך וזאת רק לשם השלמת עסקה.
  3. החברה לא תעשה כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום של המזמין אלא לביצוע תשלום בגין עסקה אותה ביקש המזמין לערוך, ופרטים אלו לא יועברו לאף גורם אחר זולת לצורך זה. למען הסר ספק, פרטי אמצעי התשלום אינם נשמרים במאגרי המידע של החברה.
  4. למרות האמור לעיל, החברה תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המזמין ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המזמין עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המזמין לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליכים משפטיים.
  5. החברה תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המזמין, ללא זיהוי המזמין הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.
  6. מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי החברה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.
  7. החברה תהא רשאית לעשות שימוש ב – “עוגיות” (“cookies”) על מנת לספק למשתמש שירות מהיר ויעיל ולחסוך מהמזמין הצורך להזין את פרטיו האישיים בכל כניסה לאתר.
  8. בקיום מקרים שאינם בשליטתה של החברה ו/או הנובעים מכח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למזמין ו/או למי מטעם המזמין עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

.  בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע.