סורגים לבטיחות ילדים

יתרונות כלכליים ובטיחותיים של סורגים מתקפלים

מיגון וביטוח הבית עבור הילדים שלנו מהווה משימה חשובה שכדאי להשקיע בה. יש הרבה מאוד משימות שונות שיכולות לסייע לנו להפוך את הבית שלנו לבטוח יותר לילדים. אחת המשימות היותר חשובות בתהליך זה היא מיגון חלונות הבית עם סורגים. הסורגים יכולים למנוע מהילדים לנסות לצאת החוצה מהבית דרך חלונות והם יכולים למנוע תאונות קשות מאוד ואסונות. התקנה של סורגים מתקפלים מבית טף סורג יכולה לאפשר לנו לאבטח ולמגן את הבית שלנו עבור הילדים שלנו. כאשר אנחנו מתקינים מוצר בטיחותי מסוג זה בבית שלנו אנחנו חייבים שהוא יהיה אסתטי. אנחנו יכולים בהחלט להתקין סורגים שקופים בבית שלנו ואז הם גם יהיו בטיחותיים וגם אסתטיים והם לא יפגעו בעיצוב הכללי של הבית.

סורגים מתקפלים – לאיזה סוג בתים הם יכולים להתאים?

סורגים מתקפלים יכולים להתאים למגוון גדול מאוד של בתים. סורגים אלו למעשה מתאימים לכל סוגי הבתים והדירות שיש. הם מתאימים במיוחד לבתים בהם יש מספר קומות או לדירות שנמצאות בבניין רב קומות. במבנים מסוג זה קיימת סכנה גדולה יותר שהילדים יפלו או ישחקו ליד החלונות – דבר אשר עלול להוביל לתאונות. התקנה של סורגים לבית צריכה להתאים לתווי התקן של מכון התקנים ולהמלצות של חברות ומומחים בתחום בטיחות לילדים. לא מספיק להתקין סורגים בבית שלנו – חשוב לעשות זאת באופן נכון. התקנה לא נכונה של סרוגים יכולה לפגוע בבטיחות המוצר ולהפוך אותו ממוצר מגן למוצר שיכול לגרום לנזק מיותר. את ההתקנה אנחנו לא חייבים לעשות לבד – אנחנו יכולים לשכור בעל מקצוע מומחה שיתקין את המוצרים השונים לבטיחות הבית בחללי המגורים השונים שלנו כולל המקלחת, חדר השירותים, הסלון וחדרי השינה.

מחיר סורגים מתקפלים – למה הוא משתלם?

התקנה של סורגים בבית יכולה להגביר את הבטיחות שלו לילדים. אנחנו יכולים לבחור להתקין בבית שלנו סוגים שונים של סורגים שנבדלים אלו מאלו לפי המחיר, האופן הסגירה והעיצוב שלהם. יש הרבה שיקולים בקנייה של סורגים. בעת ההתלבטות האם לקנות או לא לקנות סורגים מתקפלים מחיר הסורג מהווה פרט מרכזי. חשוב לבחור לקנות סורג איכותי שהמחיר שלו ומחיר ההתקנה שלו משתלמים. כאשר אנחנו בוחרים להתקין סורגים מסוג טף סורג בבית שלנו אנחנו יכולים ליהנות מסורגי איכות בבית שלנו. מומלץ לבחור להתקין סורגים שמתאימים באופן מושלם למידות החלונות בבית שלנו. חשוב מאוד לשים לב מה הרווח בין סורג לסורג בעת ההתקנה – כי רווח גדול מדי יכול להיות מסוכן בגלל שילדים יכולים להיתקע בו בעת משחק מבלי יכולת להיחלץ ורווח קטן מדי – יכול למנוע כניסה של אור ושל אוויר לחדרים השונים. קיים תקן ברור מאוד לרווח שצריך להיות בין סורג לסורג וכאמור חשוב מאוד להקפיד להתקין בבית שלנו סורגים בהתאם לתקן זה.

התקנה של סורגים בבית – ואבטחת הבית לילדים קטנים

התקנה של סורגים בבית יכולה לאפשר לנו לאבטח את הבית שלנו ולהפוך אותו לחלל מגורים ראוי לילדים קטנים. עד גיל 8 חשוב מאוד שבחלונות הבית שלנו יהיו סורגים. התקנה של סורגים למרפסת חשובה במיוחד בבתים בהם יש ילדים מתחת לגיל 5. ילדים בגיל זה הילדים לא מודעים תמיד למונחים של סכנה או הבדלי גובה שונים במקומות בבית ולכן יש להם סיכון גבוה יותר ליפול או לשחק משחקים מזיקים ליד חלונות הבית. אף ילד בריא לא מנסה לרדת מחלון הבית לרחוב – אך לעיתים מתוך סקרנות או היסח דעת ילדים יכולים להחליק וליפול מן החלון. ההתלבטות האם לרכוש סורגים או לא יכולה להיות מושפעת מהרבה גורמים. בהחלטה האם לקנות סורגים או לא לקנות סורגים מתקפלים מחיר הסורג מהווה מרכיב שיכול לשנות את הדעה שלנו לחיוב או לשלילה. כאשר נמגן ונבטח את הבית שלנו אז המגורים בו יהיו נעימים גם לנו וגם לילדים שלנו. קנייה של מוצרי מיגון מתקפלים כמו סורגים תאפשר לנו למגן כל חלל שאנחנו הולכים אליו עם הילדים שלנו.

תקנון אתר טף סורג

אתר זה  (להלן: "האתר") שבבעלות חברת טף סורג (קידי סייבר)  בע"מ (להלן: "החברה"), משמש כאתר הרשמי של החברה ומאפשר למעוניינים בכך  לרכוש מוצרי החברה המוצעים למכירה באמצעות האתר . כל הרוכש ו/או המעוניין לרכוש שירותים באמצעות האתר ו/או כל אדם הנכנס לאתר (להלן – "הרוכש") מצהיר ומתחייב כי הינו בגיר מגיל 18 ומעלה  ובעל ת.ז. או דרכון על שמו וכי הוא מודע לתקנון זה של האתר ומסכים להוראותיו וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד האתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי מבעליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידו באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינו לבין החברה. אי הסכמה לתקנון זה שוללת את הזכות לשימוש באתר.

שימוש באתר

החברה מאפשרת לרכוש מוצרים (להלן "המוצר") באמצעות האתר, (להלן "הקניה"). כדי לבצע הזמנה של מוצר על הרוכש להחזיק ברשותו ולהיות בעליו של כרטיס אשראי ישראלי תקף של אחת מחברות האשראי (למעט אמריקן אקספרס). כמו כן על הרוכש להיות בעל תא דואר אלקטרוני במרשתת. תנאי מוקדם לאישור הרכישה באתר הוא קבלת אישור של חברת האשראי לעסקת הרכישה שעליה התחייב הרוכש. במהלך הקניה יש תחילה לבחור את המוצר ולעדכן את הפרטים הנדרשים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכל פרטי כרטיס אשראי. הרוכש מסכים כי הגשת פרטים אישיים כוזבים ו/או שימוש במספר כרטיס אשראי גנוב מהווה אוטומטית ביטול העסקה והחברה לא תהיה חייבת לממשה ולספק את אשר הוזמן והמוצרים נשארים בבעלות החברה גם אם סופקו. הרוכש מודע כי זו עבירה פלילית, והחברה עלולה לנקוט נגדו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר או לחברה ו/או לכל צד שלישי.  וכן הרוכש מסכים מראש שהחברה תפרסם ברבים את שמו ואת כל פרטי העסקה שנמסרו על ידו באתר או בדרך כלשהי אחרת. 

זמן אספקה

החברה מתחייבת להוצאת משלוח לרוכש בתוך 3  ימי עסקים. אין לחברה שליטה על זמן האספקה של חברת השליחויות . 

במידה והמוצר אינו במלאי החברה תודיע בתוך 3  ימי עסקים. על הצפי לחידוש המלאי/אספקת מוצר חלופי  ולבחירת הרוכש אם להמתין או לקבל מוצר חלופי ללא תוספת מחיר  או לקבל את כספו בחזרה. 

כתב ויתור

על אף שהחברה ניסתה לספק מידע מדויק באתר האינטרנט כשירות למשתמשי האתר. החברה  אינה נוטלת על עצמה כל אחריות ואינה מציגה כל מצג ביחס למידת הדיוק או השלמות של המידע כי שפורסם באתר. החברה  אינה נוטלת על עצמה כל חובות או אחריות כלפי שום משתמש או צד שלישי ביחס למידע לא מדויק, שגיאות כתיב או שגיאות או השמטות ובתוכן האתר. החברה רשאית לשנות את התכנים , המבצעים או המוצרים באתר בכל עת ללא הודעה מראש. 

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה

אנו מעוניינים שתהיו שלמים לחלוטין עם הקניה  . אם תרצו , ולא משנה מה הסיבה, עומדת בפניכם האפשרות להחזיר את המוצרים אלינו,  ללא מגבלת זמן , ובתנאי שלא נעשה כל שימוש במוצר  ובעיקר לגבי סורג , שלא הורכב על החלונות  ושקית החלקים לא נפתחה.  עלויות משלוח ההחזרה יחולו עליכם ותהיו זכאים להחזר עלות המוצר בלבד ביום רכישתו וללא דמי המשלוח באם שולמו לצורך אספקתו. 

זכויות קניין רוחני

המידע באתר מוגן בזכויות יוצרים השייכות לחברה ו/או לבעליה.  כל הזכויות באתר, לרבות זכויות יוצרים וזכויות קניין רוחני אחרות הינן בבעלות מלאה ובלעדית של החברה העיצוב והעימוד של האתר והתכנים באתר כולל הסלוגנים הרשומים  באתר מוגנים בזכויות יוצרים וכן בחוקים אחרים ואין להעתיק או לחקות אותם, בחלקם או במלואם. אין להעתיק, להפיק מחדש, לשכפל, למכור, למכור מחדש, לבקר, למסור או לנצל בכל דרך אחרת את האתר או כל חלק ממנו, לרבות הלוגו, הגרפיקה, או הדימויים באתר, לכל מטרה מסחרית, למעט אם ניתנה רשות מפורשת על פי תנאי שימוש אלה או .אם ניתן אישור מפורש מראש של החברה המשתמש אינו רשאי להשתמש במסגרות על מנת לכלול כל סימן מסחר, לוגו או מידע קנייני אחר (לרבות דימויים, טקסט, עיצוב עמוד או טפסים), מבלי לקבל את הסכמתה של החברה מראש . 

סודיות ופרטיות

  1. כל פרטיו האישים של המזמין (שם, דואר אלקטרוני וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של החברה.
  2. החברה לא תעביר פרטיו האישיים של המזמין לאף גורם אחר זולת לספקים, במידת הצורך וזאת רק לשם השלמת עסקה.
  3. החברה לא תעשה כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום של המזמין אלא לביצוע תשלום בגין עסקה אותה ביקש המזמין לערוך, ופרטים אלו לא יועברו לאף גורם אחר זולת לצורך זה. למען הסר ספק, פרטי אמצעי התשלום אינם נשמרים במאגרי המידע של החברה.
  4. למרות האמור לעיל, החברה תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המזמין ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המזמין עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המזמין לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליכים משפטיים.
  5. החברה תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המזמין, ללא זיהוי המזמין הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.
  6. מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי החברה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.
  7. החברה תהא רשאית לעשות שימוש ב – “עוגיות” (“cookies”) על מנת לספק למשתמש שירות מהיר ויעיל ולחסוך מהמזמין הצורך להזין את פרטיו האישיים בכל כניסה לאתר.
  8. בקיום מקרים שאינם בשליטתה של החברה ו/או הנובעים מכח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למזמין ו/או למי מטעם המזמין עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

.  בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע.