סורגים לבטיחות ילדים

יתרונות של התקנת סורגים למרפסת לפי התקן

כל בית צריך מרפסת. כאשר יש לנו ילדים מרפסת יכולה להוות מקום משחק נהדר עבור הילדים שלנו. משפחות עם ילדים קטנים שיש להן מרפסת בבית חייבות לדעת להפוך את החלל הזה לחלל משחק בטוח עבור הילדים. כאשר מרפסת הבית שלנו היא בקומה שנייה או בגובה של מעל קומה אחת אנחנו חייבים להתקין בה סורגים לפי התקן הקבוע בחוק. התקנה של סורגים למרפסת לפי התקן יכולה לאפשר לנו להיות שקטים שהבית שלנו הוא אכן מקום ראוי ובטוח עבור הילדים שלנו בין אם הם משחקים או חיים בו את חיי השגרה שלהם. חברת טף סורג מתמחה בייצור והתקנה לפי התקנים של סורגים לבתים ולדירות בכל רחבי הארץ באיכות גבוה ואמינות.

למה חשוב לשים לב בבחירת סורגים למרפסת?

כאשר אנחנו בוחרים סורגים למרפסת בבית שלנו אנחנו צריכים לבחור אותם לפי איכות הבטיחות שלהם, החומר ממנו הם עשויים וגם לפי האסתטיקה והנראות החיצונית שלהם. סורגים לבית יכולים להיות פריט אסתטי שיוסיף לעיצוב הבית וישדרג את המראה שלו בנוסף לכך שהוא ישדרג את הבטיחות שלו. בכל בית שיש בו ילדים קטנים או אפילו ילדים גדולים יותר חשוב מאוד להתקין סורגים על כל החלונות כי כך החללים השונים בבית יהוו מקום שיכיל את הילדים בבטחה. בעת ביצוע ההתקנה של הסורגים חשוב שנקפיד שהרווח בין סורג אחד לסורג אחר יהיה תקני ולא יסכן את הילדים שלנו בכך שהם יתקעו בין הסורגים או בכך שלא ייכנס חלילה מספיק אוויר מבחוץ פנימה.

למה כדאי להתקין סורגים בבית עם ילדים קטנים?

בבית בו יש ילדים קטנים חשוב מאוד לשים את הבטיחות שלהם לפני הכול. ילדים קטנים אוהבים מאוד להשתטות, להשתולל ולשחק ואין להם תחושת אחריות או יכולת להבין מהי סכנה. כאשר ילדים מסתקרנים הם יכולים לאבד את הצפון ולא לשים לב שהמשחק שלהם מסכן אותם. אם אנחנו רוצים לאפשר לילדים שלנו להתנהג כמו ילדים מבלי שיהיו להם חרדה או עכבות כתוצאה מהדאגה שלנו אנחנו יכולים למגן את הבית – כך שהוא יהווה בכל מצב נתון מקום בטוח למשחק עבורם. אחת הדרכים להבטחת הבטיחות הגבוה בבתים עם ילדים היא התקנה של סורגים למרפסת ולמעשה התקנה של סורגים בכל חלונות הבית. חברת טף סורג מציעה שירות וקו מוצרים מתקדם של מוצרים מותאמים אישית לכל סוגי הבתים והמשפחות.

איך התקנת סורגים בבית רב קומות יכולה להפוך אותו לבטוח יותר לילדים?

התקנת סורגים בבית רב קומות או בדירה שנמצאת בבניין מגורים גבוה יכולה להפוך כל חלל מגורים לחלל בו הילדים יכולים פשוט ליהנות – ואנחנו ההורים לא צריכים לפקח עליהם בשבע עיניים ולחוש חרדה רבה כאשר אנחנו לא שם בשביל לשמור עליהם. לאחר שהחלטנו לקנות סורגים מסוג סורגים מתקפלים מחיר משתלם של המוצר יאפשר לנו התקנה מהירה ומשתלמת במיוחד שלו. המחיר של המוצר יכול להיות מאוד משתלם עבורנו והוא יכול לאפשר לנו לדעת שבכל רגע נתון שבו הילדים שלנו נמצאים בחדר השינה שלהם לבד או במפרסת שהם בטוחים ואין סכנה שהם ישחקו עם החלון או יפלו ממנו חס וחלילה לקומות הנמוכות יותר. כאשר אנחנו מתקנים סורגים שקופים בחלונות הבית שלנו אנחנו הופכים את חלל הבית לבטוח, מבלי שהילדים שלנו ירגישו כאילו הם נמצאים בחלל סגור כמו בית סוהר. כיום יש הרבה מאוד אפשרויות עיצוב למוצרי בטיחות מתקדמים כמו סורגים ועלינו לבחור לבית שלנו את סוג המוצר והעיצוב שהכי מתאימים לצרכים האישיים ולטעם האישי שלנו.

תקנון אתר טף סורג

אתר זה  (להלן: "האתר") שבבעלות חברת טף סורג (קידי סייבר)  בע"מ (להלן: "החברה"), משמש כאתר הרשמי של החברה ומאפשר למעוניינים בכך  לרכוש מוצרי החברה המוצעים למכירה באמצעות האתר . כל הרוכש ו/או המעוניין לרכוש שירותים באמצעות האתר ו/או כל אדם הנכנס לאתר (להלן – "הרוכש") מצהיר ומתחייב כי הינו בגיר מגיל 18 ומעלה  ובעל ת.ז. או דרכון על שמו וכי הוא מודע לתקנון זה של האתר ומסכים להוראותיו וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד האתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי מבעליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידו באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינו לבין החברה. אי הסכמה לתקנון זה שוללת את הזכות לשימוש באתר.

שימוש באתר

החברה מאפשרת לרכוש מוצרים (להלן "המוצר") באמצעות האתר, (להלן "הקניה"). כדי לבצע הזמנה של מוצר על הרוכש להחזיק ברשותו ולהיות בעליו של כרטיס אשראי ישראלי תקף של אחת מחברות האשראי (למעט אמריקן אקספרס). כמו כן על הרוכש להיות בעל תא דואר אלקטרוני במרשתת. תנאי מוקדם לאישור הרכישה באתר הוא קבלת אישור של חברת האשראי לעסקת הרכישה שעליה התחייב הרוכש. במהלך הקניה יש תחילה לבחור את המוצר ולעדכן את הפרטים הנדרשים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכל פרטי כרטיס אשראי. הרוכש מסכים כי הגשת פרטים אישיים כוזבים ו/או שימוש במספר כרטיס אשראי גנוב מהווה אוטומטית ביטול העסקה והחברה לא תהיה חייבת לממשה ולספק את אשר הוזמן והמוצרים נשארים בבעלות החברה גם אם סופקו. הרוכש מודע כי זו עבירה פלילית, והחברה עלולה לנקוט נגדו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר או לחברה ו/או לכל צד שלישי.  וכן הרוכש מסכים מראש שהחברה תפרסם ברבים את שמו ואת כל פרטי העסקה שנמסרו על ידו באתר או בדרך כלשהי אחרת. 

זמן אספקה

החברה מתחייבת להוצאת משלוח לרוכש בתוך 3  ימי עסקים. אין לחברה שליטה על זמן האספקה של חברת השליחויות . 

במידה והמוצר אינו במלאי החברה תודיע בתוך 3  ימי עסקים. על הצפי לחידוש המלאי/אספקת מוצר חלופי  ולבחירת הרוכש אם להמתין או לקבל מוצר חלופי ללא תוספת מחיר  או לקבל את כספו בחזרה. 

כתב ויתור

על אף שהחברה ניסתה לספק מידע מדויק באתר האינטרנט כשירות למשתמשי האתר. החברה  אינה נוטלת על עצמה כל אחריות ואינה מציגה כל מצג ביחס למידת הדיוק או השלמות של המידע כי שפורסם באתר. החברה  אינה נוטלת על עצמה כל חובות או אחריות כלפי שום משתמש או צד שלישי ביחס למידע לא מדויק, שגיאות כתיב או שגיאות או השמטות ובתוכן האתר. החברה רשאית לשנות את התכנים , המבצעים או המוצרים באתר בכל עת ללא הודעה מראש. 

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה

אנו מעוניינים שתהיו שלמים לחלוטין עם הקניה  . אם תרצו , ולא משנה מה הסיבה, עומדת בפניכם האפשרות להחזיר את המוצרים אלינו,  ללא מגבלת זמן , ובתנאי שלא נעשה כל שימוש במוצר  ובעיקר לגבי סורג , שלא הורכב על החלונות  ושקית החלקים לא נפתחה.  עלויות משלוח ההחזרה יחולו עליכם ותהיו זכאים להחזר עלות המוצר בלבד ביום רכישתו וללא דמי המשלוח באם שולמו לצורך אספקתו. 

זכויות קניין רוחני

המידע באתר מוגן בזכויות יוצרים השייכות לחברה ו/או לבעליה.  כל הזכויות באתר, לרבות זכויות יוצרים וזכויות קניין רוחני אחרות הינן בבעלות מלאה ובלעדית של החברה העיצוב והעימוד של האתר והתכנים באתר כולל הסלוגנים הרשומים  באתר מוגנים בזכויות יוצרים וכן בחוקים אחרים ואין להעתיק או לחקות אותם, בחלקם או במלואם. אין להעתיק, להפיק מחדש, לשכפל, למכור, למכור מחדש, לבקר, למסור או לנצל בכל דרך אחרת את האתר או כל חלק ממנו, לרבות הלוגו, הגרפיקה, או הדימויים באתר, לכל מטרה מסחרית, למעט אם ניתנה רשות מפורשת על פי תנאי שימוש אלה או .אם ניתן אישור מפורש מראש של החברה המשתמש אינו רשאי להשתמש במסגרות על מנת לכלול כל סימן מסחר, לוגו או מידע קנייני אחר (לרבות דימויים, טקסט, עיצוב עמוד או טפסים), מבלי לקבל את הסכמתה של החברה מראש . 

סודיות ופרטיות

  1. כל פרטיו האישים של המזמין (שם, דואר אלקטרוני וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של החברה.
  2. החברה לא תעביר פרטיו האישיים של המזמין לאף גורם אחר זולת לספקים, במידת הצורך וזאת רק לשם השלמת עסקה.
  3. החברה לא תעשה כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום של המזמין אלא לביצוע תשלום בגין עסקה אותה ביקש המזמין לערוך, ופרטים אלו לא יועברו לאף גורם אחר זולת לצורך זה. למען הסר ספק, פרטי אמצעי התשלום אינם נשמרים במאגרי המידע של החברה.
  4. למרות האמור לעיל, החברה תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המזמין ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המזמין עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המזמין לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליכים משפטיים.
  5. החברה תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המזמין, ללא זיהוי המזמין הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.
  6. מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי החברה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.
  7. החברה תהא רשאית לעשות שימוש ב – “עוגיות” (“cookies”) על מנת לספק למשתמש שירות מהיר ויעיל ולחסוך מהמזמין הצורך להזין את פרטיו האישיים בכל כניסה לאתר.
  8. בקיום מקרים שאינם בשליטתה של החברה ו/או הנובעים מכח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למזמין ו/או למי מטעם המזמין עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

.  בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע.